Home

Επιδέξιος κέρδος ένας μεγαλύτερη διάρκεια αγώνα τένις ξενοδοχείο Μεγαλείο υποθέτω

Τζον Ίσνερ: O αντίπαλος του Τσιτσιπά με τα ρεκόρ άσσων & το ματς που  κράτησε 3 μέρες – Tsilibet
Τζον Ίσνερ: O αντίπαλος του Τσιτσιπά με τα ρεκόρ άσσων & το ματς που κράτησε 3 μέρες – Tsilibet

Α.Σ.Ο.Χ "ΦΟΙΒΟΣ": Οι εξι βασικες στρατηγικες του τενις

Δεύτερος σερί προημιτελικός στο Παρίσι για Ρουντ (vids) | SDNA

Το τέννις και μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά όσων αφορά τη φυσική κατάσταση  – Vmax
Το τέννις και μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά όσων αφορά τη φυσική κατάσταση – Vmax

Μεγάλες προσωπικότητες του τένις στην Ελλάδα | BOVARY

Απίστευτο περιστατικό σε αγώνα τένις του Τσιτσιπά: Θεατής έβαλε φωτιά στο  χέρι του (βίντεο) | Ειδήσεις
Απίστευτο περιστατικό σε αγώνα τένις του Τσιτσιπά: Θεατής έβαλε φωτιά στο χέρι του (βίντεο) | Ειδήσεις

Το μεγαλύτερο ματς τένις στην ιστορία κράτησε τρεις ολόκληρες μέρες

Τένις: Αυτό είναι το μεγαλύτερο ματς στην ιστορία που κράτησε τρεις ημέρες  – News.gr
Τένις: Αυτό είναι το μεγαλύτερο ματς στην ιστορία που κράτησε τρεις ημέρες – News.gr

Τένις: Ινδός δημοσιογράφος έγινε viral, αφού συνεχάρη αθλήτρια για τη νίκη  της ενώ είχε εγκαταλείψει τον αγώνα (βίντεο)
Τένις: Ινδός δημοσιογράφος έγινε viral, αφού συνεχάρη αθλήτρια για τη νίκη της ενώ είχε εγκαταλείψει τον αγώνα (βίντεο)

Δέκα χρόνια από το μεγαλύτερο σε διάρκεια ματς όλων των εποχών

Ο μεγαλύτερος αγώνας τένις στην ιστορία. Διήρκεσε 3 ημέρες και έσπασε  συνολικά δέκα ρεκόρ. - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Ο μεγαλύτερος αγώνας τένις στην ιστορία. Διήρκεσε 3 ημέρες και έσπασε συνολικά δέκα ρεκόρ. - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Αγαπημένες τροφές αθλητών τέννις | Diatrofi.gr

Ολυμπιακοί Αγώνες, Τένις: Άνετα στις «16» η Σάκκαρη - Νίκησε με 2-0 σετ τη  Στογιάνοβιτς - Δείτε βίντεο
Ολυμπιακοί Αγώνες, Τένις: Άνετα στις «16» η Σάκκαρη - Νίκησε με 2-0 σετ τη Στογιάνοβιτς - Δείτε βίντεο

Ο μεγαλύτερος αγώνας στην ιστορία του τένις! - ΤΑ ΝΕΑ

Wimbledon: Πρόστιμο ρεκόρ στον Τζόκοβιτς που έσπασε τη ρακέτα του στο φιλέ

Ρεκόρ διάρκειας σε αγώνα τριών σετ στο Κανκούν με 4 ώρες και 41 λεπτά |  Gazzetta
Ρεκόρ διάρκειας σε αγώνα τριών σετ στο Κανκούν με 4 ώρες και 41 λεπτά | Gazzetta

Τα νέα μας | Tennis Center Ηράκλειο

Αποσύρεται ο Τζον Ίσνερ | Sportime

Το Τένις Και Μερικά Ενδιαφέροντα Στατιστικά Όσων Αφορά Τη Φυσική Κατάσταση  | Tennis Center Ηράκλειο
Το Τένις Και Μερικά Ενδιαφέροντα Στατιστικά Όσων Αφορά Τη Φυσική Κατάσταση | Tennis Center Ηράκλειο

O Αλτμάιερ απέκλεισε τον Σίνερ σε ένα μαραθώνιο πέντε ωρών και 26 λεπτών  στο Roland Garros | Gazzetta
O Αλτμάιερ απέκλεισε τον Σίνερ σε ένα μαραθώνιο πέντε ωρών και 26 λεπτών στο Roland Garros | Gazzetta

Η... προσευχή και το ρεκόρ του Ίσνερ - ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ο μεγαλύτερος αγώνας τένις στην ιστορία: Διήρκεσε 3 ημέρες και έσπασε  συνολικά δέκα ρεκόρ (vid) - Fosonline
Ο μεγαλύτερος αγώνας τένις στην ιστορία: Διήρκεσε 3 ημέρες και έσπασε συνολικά δέκα ρεκόρ (vid) - Fosonline